MASĀŽAS
Visa ķermeņa ārstnieciskā masāža
Pilna ķermeņa masāža – tā nav parasta masāža, bet gan vesels atveseļošanās rituāls. Tā dāvās Jums spēku un enerģiju ilgstošu laiku, ļaus visam ķermenim atslābināties un noņems sāpes, kuras māca līdz šim.

Ilgums - 60min
45
50€
Ārstnieciskā muguras masāža
Klasiskā muguras masāža – tas ir ceļš uz Jūsu labo pašsajūtu! Meistara stiprās rokas izdzenās pa visu ķermeni asinis, un Jūs sajutīsiet neticamu vieglumu, jebkādas muguras sāpes būs pazudušas!

Ilgums - 30min
20€
30€
Masāža topošai māmiņai
Grūtniecība ir svarīgs laiks katrai sievietei. Lai bērnam būtu komforti māmiņas vēderā, nepieciešams, lai viņa pati justos lieliski. Masāža noņems slodzi no muguras un atslābinās plecus.

Ilgums - 45min
30€
Sporta masāža
Lai uzturētu labu, sportisku tonusu, ir nepieciešama muskuļu un locītavu sagatavotība, ko veic ar sporta masāžas palīdzību. Tā labvēlīgi ietekmē sportiskas formas maksimāli ātru sasniegšanu, tās uzturēšanu un palīdz cīnīties ar nogurumu un muskuļu sāpēm.

Ilgums - 60min
45€
50€
Pilna ķermeņa masāža bērniem
Pat pašā mazākajā vecumā bērns var būt pakļauts slodzēm un nogurt. Parūpēties par Jūsu bērna veselību Jūs varat jau tagad. Ķermeņa masāža izdzenās asinis un atslābinās muskuļus, dāvājot viņiem vieglumu.


Ilgums - 30min
20€
25€
Kāju masāža
Kāju masāža spēj stimulēt praktiski katru mūsu ķermeņa orgānu, kas padara kāju masāžu ne tikai par patīkamu, bet arī sevišķi veselīgu. To izmanto gan lai tiktu vaļā no noguruma, gan arī lai uzlabotu kuņģa darbību un miega kvalitāti.

Ilgums - 45min

25€
30€
Klasiskā zemūdens masāža
Zemūdens masāža ir spēcīgākais līdzeklis pret muguras sāpēm, rehabilitējoties pēc traumām un operācijām, kā arī veids, kā atbrīvoties no liekā svara. Atjaunojiet savus spēkus un enerģiju un uzdāviniet savam organismam mazus svētkus!

Ilgums - 30min
25€
40€
Kakla zonas masāža
Daudziem šobrīd ir mazkustīgs darbs, kura dēļ mēs pastāvīgi izjūtam sāpes mugurā un kakla zonā. Kakla zonas masāža atbrīvo no sāpēm un saspiestības sajūtas, atbrīvo kakla muskuļus, tādējādi dāvājot Jums vēlamo vieglumu.

Ilgums - 15min
10€
15€
Limfodrenāžas masāža
Izņemot asinis mūsu ķermenī tek vēl viens svarīgs šķidrums – limfa, kura atbild par imunitāti un organisma aizsardzību pret vīrusiem. Limfodrenāžas masāža izdzenā limfu pa ķermeni, tādējādi uzlabojot cilvēka veselību.


Ilgums - 60min
30€
40€
Ir jautājumi?
Atstājiet savus kontaktus, un mēs ar Jums sazināsimies.
Mūsu kontakti:
Telefons: +371 26961181
E-pasts: info@vspa.lv
Adrese: Antonijas iela 24, Rīga

Darba laiks:
Pirmdiena – piektdiena: 10:00-20:00
Sestdiena: 10:00-16:00
Svētdiena: slēgts
Click to order
Cart
Ваш заказ
Total: 
Ваше имя:
Ваш e-mail:
Телефон:
Варианты доставки:
Payment method
Made on
Tilda