MASĀŽAS

Visa ķermeņa ārstnieciskā masāža
Atveseļošanās rituāls Jūsu ķermenim, kas dāvās Jums tiks nepieciešamo spēku un enerģiju ilgtermiņā, ļaujot atslābināties kā ķermenim, tā garam, iegūstot iekšēju harmonijas stāvokli.


Ilgums - 60min
80
90€
Ārstnieciskā muguras masāža
Klasiskā muguras masāža – viens no senākajiem ārstniecības veidiem pasaulē! Kvalificētā meistara , profesionālās zināšanas un individuālā pieeja katram klientam, noteikti atrisinās ieilgušās veselības problēmas.


Ilgums - 30min

35€
40€
Masāža topošai māmiņai
Grūtniecība ir svarīgs laiks katras sievietes dzīvē, tāpēc lai gan bērniņam, gan māmiņai būtu komfortabli nepieciešamas īpašas rūpes un uzmanība. Tādēļ esam izveidojuši ekskluzīvu masāžu, kas noņems tik zināmo slodzi no muguras un atslābinās plecus.

Ilgums - 45min
40€
Sporta masāža
Lai uzturētu labu, sportisku tonusu ir nepieciešama muskuļu un locītavu sagatavotība, ko veic ar sporta masāžas palīdzību. Tā labvēlīgi ietekmē sportiskas formas, maksimāli ātru sasniegšanu, uzturēšanu un palīdz cīnīties ar nogurumu.


Ilgums - 60min

80€
90€
Pilna ķermeņa masāža bērniem
Parūpēties par Jūsu bērna veselību Jūs varat jau pavisam agrīnā vecumā, apmeklējot īpaši izveidotas masāžas seansu. Pēc masāžas uzlabosies bērna emocionālais un fiziskais stāvoklis, kas būs redzams jau pēc pirmā apmeklējuma.


Ilgums - 30min

20€
25€
Kāju masāža
Kāju masāža spēj stimulēt praktiski ikkatru mūsu ķermeņa iekšējo orgānu, kas padara to par ne tikai patīkamu, bet arī īpaši veselīgu procedūru. Galvenie ieguvumi, kas manāmi jau pēc pirmā masāžas seansa - noguruma mazināšana, kuņģa darbības un miega kvalitātes uzlabošanās, harmonijas un iekšējā miera atgūšana.

Ilgums - 30min
35€
40€
Procedūra «Čī-mašīna»
Apbrīnojama procedūra, kura aizņem tikai 15 minūtes. Tā līdzinās 90 minūtēm intensīvas staigāšanas. Šī procedūra palīdz atslābināt jostasvietas muskuļus un gurnu zonu. Padariet savu dzīvi vienkāršāku un patīkamāku!Ilgums - 15min

10€
15€
Kakla zonas masāža
Kakla zonas masāža atbrīvo no saspiestības un smaguma sajūtas, atbrīvo kakla muskuļus, tādējādi dāvājot Jums vēlamo vieglumu. Īpaši rekomendējam to personām ar "sēdošu" darba veidu, kas garās darba stundas pavada, veicot darba pienākumus pie datora. Atpūtas brīdis, kas palielinās Jūsu darba spējas, relaksācijas kūres iespaidā.

Ilgums - 15min
18€
25€
Limfodrenāžas masāža
Limfa mūsu organismā atbild par imunitāti un organisma aizsardzību pret vīrusiem, tādēļ arī dotā masāža ir veidota īpaši tās rites veicināšanai un kopējā ķermaņa veselības stāvokļa uzlabošanai. Vieglums, enerģijas atgūšana un harmonija šie ir tikai nedaudzi ieguvumi, ko sajutīsiet jau pēc pirmās procedūras.

Ilgums - 60min
30€
40€
Vakuuma ķermeņa masāža
Vakuuma ķermeņa masāža ir laime tiem, kas vēlas zaudēt svaru un sakārtot savu ķermeni pludmales sezonai!

Pēc vakuuma masāžas kursa tiek novērots rezultāts:
✔ Savilkta un elastīga āda;
✔ Paaugstina ādas toni;
✔ Samazinās celulīta izpausme;
✔ Ievērojami samazināts pietūkums visā ķermenī;
„Pazūd" apjomi.

Ilgums - 60min
30
120€
Vai Jums radušies papildus jautājumi par mūsu piedāvājumiem?
Nosūtiet savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies!
Mūsu kontakti:
Ārstniecības un skaistumkopšanas salons Vspa
Adrese: Antonijas iela 24, Rīga
Tālr.nr.: +371 26961181
E-pasts: info@vspa.lv

Darba laiks:
Pirmdiena – piektdiena: 10.00-20.00
Sestdiena: 10.00-16.00
Svētdiena: slēgts

Sekojiet mums arī sociālajos tīklos
Made on
Tilda